Christine Ohuruogu neposkytuje nič v pretekoch cez 400 m

Najznámejšie príbehy sú Christine Ohuruoguová, športovca, ktorá neústupne odmieta odhaľovať svoje najlepšie, až naozaj záleží. Takmer každá sezóna majstrovstiev, čo je teraz 12-ročná kariéra na ostrý koniec elitnej atletiky, dominuje vo vytváraní starostí okolo jej formy. Relax Britain: zdá sa, že skutočné Chrissie O je tu. Preteky 400 m sú pre tých, ktorí majú vážne ambície, miesto pre A-hry, ale dávajú malým ukazovateľom. Ohuruogu to tu krčilo a uvoľnilo sa 51.40 a vyzeralo to mimoriadne unbothered. Dámska veslovanie ôsmykrát: USA vyhrá tretie olympijské zlato. Prečítajte si viac

Ona hrá lepšie ako ktokoľvek iný, a to až do tej poslednej zákruty.Či už je to v skutočnosti v podobe výzvy na medailu, je stále neznáme – to bola ťažká sezóna – ale ak to niekto môže byť ona.

Nemá rád hovoriť po prvých kolách, takže čo ona myslel na to, že to nie je známe, ale jarná Rio trať sa pozerá na ňu.

Toto sú Ohuruoguove štvrté olympijské hry, impozantný úspech dlhovekosti od svojho debutu a dosiahnutia semifinále v Aténach 2004. >

Odvtedy sa v Pekingu a Londýne stali olympijské zlato a striebro a dva svetové tituly.Nemá ničoho, čo by malo byť preukázané, a ak je to jej posledné hry, je nepravdepodobné, že odíde s kňučaním. Pod Ohuruogu plytkosť britskej výzvy v tejto udalosti bola krutá exponovaná v rannom slnku.

Seren Bundy-Davies, bežec bez darčekov, mal nočnú moru v úvodnom horizonte, v poslednej dĺžke úplne dve a pol sekundy pod svojou sezónou a osobným najlepším. Pokiaľ zranenie alebo choroba nie je zmiernenie, znamená to zlyhanie eposovej stupnice.

“Neviem, kde začať a naozaj neviem, kam som sa pokazil. >

“Je to jedno z tých, ktoré musím vrátiť a pozrieť sa na to, ale ja by som bol sklamaný, že ani v tomto závode nebudem robiť PB a ja som bežal 53 sekúnd, takže som naozaj sklamaný,” povedal Bundy-Davies.

“Nechcem sa ospravedlňovať.V tréningu som bol v podobe PB, v tejto sezóne som riadil PB a cítim, že som dobre trénoval. Som skutočne vyčerpaný v tomto predstavení, pretože si nemyslím, že to odráža to, čo som schopný. “

Bez toho, aby sme chceli byť príliš krutí – Bundy-Davies má 21 rokov a má o to lepšie dni – bolo neprijateľným zobrazením a ten, ktorý by mohol jej trénerov spochybniť jej budúcnosť v tejto vzdialenosti. Existuje názor, že 800 m predstavuje lepšiu stávku.

Emily Diamond bežal trochu bližšie k svojej forme, jej 51,76 bol .53 sekcami pod jej najlepšími v tejto sezóne.Ona mala výhovorku o záchvatu otravy jedla pred dvoma nocami a kvalifikoval sa ako najrýchlejší porazený. “Som naozaj spokojný s tým, že v jednom bode som si myslel, že by som skončil beží 53 alebo 54 sekúnd a to nie som ja ako športovec, “povedala. “Je to frustrujúce, pretože viem, že som v podobe 51 sek.Takže, ak budem fit, dúfam, že zajtra môžem vyhrať zlé zotavenie. “

400m vyhrievanie sa tiež dotýkalo momentu Erica Eela v šiestom preteku, keď 19-ročný Somálska pretekárka Maryan Muse zaujala okolo tretiny okruhu za zvyškom poľa na radosť davu. Mohli by byť obvyklé zdĺhavé výzvy na vyššie štandardy, ale tieto momenty ľudstva sú súčasťou olympijský príbeh a slúži ako pripomienka, že nie všetky národy majú zdroje na pripojenie k kultu vysokej výkonnosti. V diskuse nemecký Christoph Harting hodil obrovské osobné najlepšie 68,37 na trezory po teréne a gold.Brazílsky dav, ktorý preukázal doteraz nepochopenú lásku k polným udalostiam, ho priviedol na krokvy.

Strieborný šiel na Poľský Piotr Malachowski a bronz do iného Nemecka Daniel Jasinského.

You may also like...