Chelsea znel taliansky tréner Antonio Conte ako manažérsku voľbu

Chelsea znelo Antonio Conte, keďže zvažujú svoje možnosti, kto ich vymenuje za svojho ďalšieho trvalého manažéra.Conte, ktorý bude viesť Taliansko na majstrovstvách Európy vo Francúzsku, je rozhodnutý, že sa v budúcej sezóne vráti do klubového manažmentu. 46-ročný sa učil anglicky a bol zameraný ako súčasť náborový proces vedený riaditeľom Chelsea Marina Granovskaia, ktorý je jedným z vnútorných kruhov majiteľa, Roman Abramovič.Guus Hiddink zmenil atmosféru šatne Chelsea, hovorí Mikel Čítať viac

Granovskaia je tiež chápané hovorili so zástupcami Massimiliana Allegriho, manažéra Juventusu a Diego Simeone z Atlético Madrid.

Allegri sa dištancoval od pozície v Stamford Bridge, ktorá sa uvoľní v lete, keď krátkodobá zmluva Guusa Hiddinka vyprší s agentom Giovanni Branchini, ktorý neoficiálne zastupuje Allegri, v pondelok povedal, že je “v poriadku, kde je”. Branchini dodal: “Juventus sa rozrástol na úroveň Bayernu, Realu Madrid a Barcelona , európskych gigantov režimu rn futbal.Problémy [pre Juventus] na začiatku tejto sezóny boli nevyhnutné. “Generálny riaditeľ Juventusu Beppe Marotta tiež povedal, že klub otvorí rozhovory s Allegri o novej zmluve v nasledujúcich týždňoch. S pretrvávajúcimi otázkami, či bude Simeone pripravený opustiť Atlético, klub, ktorý získal na pozíciu kandidátov v Španielsku a Európe, sa Conte rýchlo objavuje ako silná možnosť pre Chelsea.

pomohli obnoviť Juventus na vrchol talianskej hry, vyhral titul v každom z jeho troch sezón v klube, kým on odišiel uspieť Cesare Prandelli v národnom tíme v lete roku 2014. Conte je intenzívne, obsedantné o práci a extrémne náročné jeho hráčov. Nemá čas na veľké ego v šatni.Abramovič si uvedomí svoju schopnosť vytvoriť dobre vyvŕtané a charizmatické tímy. Conte bude cestovať do Euro 2016 s dôverou, napriek ťažkej talianskej remíze, po tom, ako ich dovedie k neporazenej kvalite.

Simeoneho zmluva v Atlético obsahuje kúpnu klauzulu vo výške 17 miliónov eur a fanúšikovia ju obľubujú. On bol upozornený na to, čo je Chelsea pripravená ponúknuť, ale on sa zdráha rozhodovať až do konca sezóny. V súlade s politikou klubov, Chelsea odmieta komentovať, kým sa proces odohrá.

You may also like...