unibet-startpage

Bwin : Bod je maximom, ktoré sme mohli získať

Jihlavští ako jediní v tomto ročníku prvej ligy stále čakajú na víťazstvo, keď v 11. kole doma remizovali s Duklou Praha 1: 1. Zverenci trénera Michala Bílka síce viedli gólom Lukáša Zoubeleho, avšak po zmene strán Peter Olayinka. Vysočina tak nevyhrala po dvanástykrát za Bwin sebou, Dukla čaká na vonkajšie výhru od marca.

Vedenie Jihlavy siahlo po minulej prehre na vlastnom štadióne s pražskými Bohemians 1905 k finančným postihom s platnosťou, kým sa hráči Bwin nedostanú zo zostupových pozícií.

Lenže ani proti Dukle sa im nedarilo a hostia boli jasne lepším tímom. Čelili sa však s koncovkou. Už v ôsmej minúte mohol poslať hostí do vedenia sklzom po prepadnutie centre Považanec, ale ani z dorážky sa Dukle dostať loptu do siete nepodarilo.Po štvrťhodine hry sa vo vápne uvoľnil Juroška, ​​ale lopta nasmeroval len do brvna.

V 28. minúte mohli domáci ďakovať pre zmenu zbrklosti Olayinky, ktorý Bwin namiesto prihrávky na voľného spoluhráča skúšal obstreliť Hanuša, ale jeho pokus skončil mimo .

“Pravidelne sme si vytvárali šance. S predvedenou hrou som spokojný. Jihlave sme ale dnes darovali bod a dva stratili. Bohužiaľ sme nepremenili šance, ktoré sme si vytvorili. Juroška trafil brvno, Olayinka mal dnes dve výborné Bwin príležitosti, “ ľutoval tréner Dukly Jaroslav Hynek.

Po polhodine sa do prvej gólovej šance dostali domáci. Hronek vyslal prienikovú prihrávkou medzi obrancami do sóla Rabušic, ale ten strelou na vzdialenejšiu tyč mieril vedľa.Sedem minút pred prestávkou už ale domáci po 262 minútach ukončili strelecký pôst. Po rohu sa dokázal presadiť svoju prvú bránkou v drese Jihlavy záložník Zoubele.

Dukla aj v druhej polovici bola lepším celkom, ale zaslúženého vyrovnania sa dočkala až v 71. minúte. Miloševič z pravej strany našiel presne Tetour, toho síce skvele vychytal Hanuš, ale odrazený balón dopravil do siete Olayinka.

Hanuš potom chytil na bránkovej čiare i hlavičku Čajiče, nakoniec tak mohla rozhodnúť Jihlava, ale Urblík brankára Radu tečovanou strelou neprekvapil.

“Vedeli sme, že Duklu nebudeme prehrávať, pretože je to kombinačne už dlhú dobu silné mužstvo na lopte. Súper si vytvoril niekoľko príležitostí.Dneska je bod Bwin maximom, ktoré sme mohli získať, “ pripustil tréner Vysočiny Bílek.

” Brankár Hanuš bol skvelý. Jihlava hrá o bytí, bol to pre ňu silný zápas, ktorý musela zvládnuť, ale rovnako ako pre nás je aj pre ňu bod z tohto zápasu málo, “ dodal Hynek.

zdroj: xapostar.com/bwin-reembolso-de-hasta-50e