Brisbane Broncos zastaví NRL snímku s víťazstvom nad St George Illawara Dragons

Brisbane sa nakoniec skočili na svoje premiérové ​​snahy – opustenie St Georgea Illawarru na podporu života – po tom, čo tvrdia, že potrebuje 12-8 NRL víťazstvo v Wollongong. Broncos prešiel na 12-2 lead vo štvrtok v noci predtým, než Dragons pivot Gareth Widdop vzal Benji Marshall bombu v 76. minúte, ale to nestačilo zastaviť domácej strane klesá na piatu porážku po sebe. “Dohadovaný” Jarryd Hayne ukazuje prst na Parramatta kvôli nedostatku dohody Read viac

Pred davom iba 5,662 na mokroch sa Broncos hviezdy Sam Thaiday a Matt Gillett vrátili z pozastavenia a zranenia, aby pomohli strane vrátiť sa na zoznam víťazov.

Čo je dôležitejšie, Brisbane sa pohybuje v rámci dvoch bodov rozhodujúcej druhej šance vo finále. Thaiday skóroval jedinú skúšku otváracej hodiny, zatiaľ čo Gillett vo svojej prvej hre po zdvihnutí zranenia v ramenách v štáte pôvodu III dosiahol 81 metrov kvalitných a 43 vyriešených pri výstave powerhouse.

Draci zostávajú iba dva body mimo prvých ôsmych, ale čelia obrovskej bitke o finále.

Marshallove nádeje vyhrať novú zmluvu tiež vyčerpali spolu so sezónou drakov veterán sa dopustil päť z jeho deviatich chýb v neuspokojivom predstavení. 31-ročný dvakrát narazil na loptičky v útokoch na príležitosti, bombardoval jeden kop na plné a tiež rozhodne bol chytený na poslednom tackle s Dragons pri hľadaní víťaza hry neskoro v zápase.

V torridských podmienkach v nudnej prvej polovici sa obidve strany konzervatívne otvorili a nabodnali guľku pod ramená a dokončili v strašných podmienkach rýchlosť viac ako 90%.

Po obchodovaní s trestnými gólmi, Thaiday je 23-minútový chasedown Anthony Milford grubber dal návštevníkom 8-2 olovo do polčasu. Dragons krídla Kurt Mann takmer skóroval dlhú vzdialenosť vyskúšať, ale fumbled pick- up s trylinou prosiť v 52. minúte, pred opačný leták Lachlan Maranta šiel o osem minút neskôr.

You may also like...