Bet365 – najlepšia stávková kancelária

Čokoľvek iný prístup Spojených štátov k výberom divokých kariet Ryder Cupu priniesol, jasnosť nemôže byť zahrnutá.

S Davisom lásky III, aby vymenoval svoj štvrtý a posledný výber v nedeľu večer, päť dní pred stretnutím s Európou sa začína prebiehať v Hazeltine, Bubba Watson tvrdí, že jeho vystúpenie tu na majstrovstvách turnajov je irelevantné pre ovplyvnenie kapitánových myšlienok. “Teraz už nič nemôžem urobiť,” povedal Watson otváracie kolo 72, dva nad par, na East Lake. “Davis povedal, že ide o stratégie a rôzne veci. Nejde o moju hru. Nejde o nikto. Takže sa nemôžem obávať toho.A golfové ihrisko je také ťažké, musím sa obávať tohto golfového ihriska. “Jediná vec, ktorú viem, že Davis mi povedal, a on povedal všetkým, je, že je to o tom, kto sa zhoduje dobre , Neviem, čo to znamená. Neviem, či ide o partnerov. Ak sa človek lepšie spája s dvoma ľuďmi alebo chlapík sa lepšie spája s Bet365 troma ľuďmi. Ja to neviem. “Davis Love III nepotrebuje žolíky medzi americkými Ryder Cupmi Ewan Murray Prečítajte si viac

Watsonovo sentimenty ponechávajú otázku, prečo USA obťažovali rozšírenie procesu divokých kariet na prvom mieste. Význam formálnych hráčov je koniec koncov údajne kľúčovým faktorom pri oneskorení oznamovania 12. muža. Pre Watsona je ľahké cítiť súcit.On sa objaví uprostred súťaže popularity, počas ktorého sa zvyšuje pocit, že môže stratiť Justina Thomasa. Watson je siedmym najlepším hráčom na svete, s Thomasom 32. Ten aspoň začala Bet365 sľubne v East Lake, s 68. “Mal som tak dlho myslieť na Ryder Cupe a pre ľudí hovoria, že si nemyslím, že o tom myslím, že je absurdné,” povedal Thomas. “To zadá svoju myseľ každého kola v určitom okamihu.”

Watson, Thomas a Daniel Berger – kto podpísal na 74 – navštívenej Hazeltine na začiatku tohto týždňa na inú kapitolu tohto predĺženého vzájomnej procesu. Kevin Kisner, ktorý zastrelil 67, nebol pozvaný. On odpovedal “pravdepodobne, áno”, keď sa ho opýtal, či ho urazil ten láskavý snub.

“Všetci chceme byť tam,” dodal Watson. “Všetci chceme byť súčasťou tímu.Poslal som Davisovi text, ktorý povedal: “Môžem byť asistentom kapitána, ak ma Bet365 nevyberieš?” Tak som to tam dal. Chcem byť súčasťou tímu bez ohľadu na to, čo.

“Je to výsada a česť reprezentovať Spojené štáty. Jediné dve veci, ktoré boli v tomto roku dôležité, boli olympijské hry a vytvorenie tímu Ryder Cup. ”

V súvislosti s náročným kurzom bolo Watsonovo otvorené kolo majstrovstiev turnajov perfektné. 30-mužské pole je vedené po 18 jamkách Hideki Matsuyama, Dustin Johnson a Kevin Chappell v štyroch pod par. Johnsonove nádeje na nárok na FedEx Cup vo výške 10 miliónov dolárov Bet365 preto zostávajú naďalej veľmi živé. Jordan Spieth a Rory McIlroy obaja vrátili 68 rokov, pričom severoírski sú obzvlášť pozoruhodní z dôvodu siedmich birdiov.McIlroy tiež vytvoril dve dvojité bogey a len osem parsov. “Myslím, že môžete na tomto golfovom ihrisku strieľať sedem alebo osem,” povedal McIlroy. “Nemyslím si, že to urobili tak ťažko, že nemôžete ísť von a strieľať niečo také. Ak sa to dostanete, myslím, že to môžete urobiť. “Keď sa to podarí, môžem s ňou skutočne bežať, a potom, keď ide inak, som trochu bojov, aby som sa z toho dostal málo. Ale myslím si, že to je Bet365 práve povaha spôsobu, akým je moja hra práve teraz, a to tak, ako to bolo po väčšinu roka. Videl som v ňom lepšie, čo je skvelé, a ja som skrúšil nejaké putty, robím birdies. Pokiaľ to budem môcť aj naďalej robiť, pokúšam sa jednoducho odstrániť niektoré ďalšie veci, mal by som byť v poriadku. ”

viac: Najlepšia stávková kancelária

You may also like...