Athletic: Prvý návrat k limitu

25 bodov. Štyri menšie ako v minulom roku. Atletické pretína Ekvádor súťaže v lepšej pozícii, ako keď sa plavil bezcieľne League medzi štyrmi jedenásť dní, kedy on bol len schopný streliť štyri body z 24 možných. Od tej výmoľ, že takmer stála viac ako sklamaním trénujúceho personálu tým, že odstráni -coincidió Cup a nakoniec Athletic bol na lanách v Európe League-tím nebol zase stratil. A oni boli viac osem dní so záznamom 14 bodov oproti rovnakému 24, ktorý predtým boli chystá poslať tím do pivnice klasifikácie.

dve ústredné príkaz < / h3>

Laporte a Núñez sú hráči, ktorí prehrali najviac minút.Zúčastnili sa celkom v 18 z 19 možných zápasov. Zlyhali len kvôli akumulácii upozornení. Dva krát, že jedna z elektrární hlavy pred Real Madrid a Alavés Ziganda dali vlastníctvo Etxeita. Ak Laporte a Nunez boli dvaja hráči s viacerými minút, Yera -z minulý týždeň v convocatorias- a Kike Sola, ktorá obklopuje jeho účet oficiálne zápasy pre prvú etapu pohára proti Formentera- nie sú jediní, škrabanie ball. Ziganda vytiahol s 23 hráčmi a len dvaja z vyrovnané (Aketxe a Sabin Merino) klesla pod sto minút.

mieša Portería

Zmeny pozícií a alternatívy, ktoré sa vždy objavujú vo futbalovom mužstve, mali osobitnú úlohu v cieli.Vymkol pravé chodidlo Kepa viedol k oltáru Herrerín rovnako ako brankár nepodpísal obnovu a vonia ako zásuvky v zime. Kepa začala v 14 zápasoch a Herrerín odohral zostávajúcich päť. A chovateľ Europa League využil na to, že sa jeho výkony sa stal silný v cieli a rozšíril svoj kontrakt až do roku 2021.

na bránu, ale bol v dôsledku úrazu, to bola jedna zo zmien smeru v usporiadaní. Bolo viac.Kuko začal s San Joseom a Vesgou ako referenčné strelci a ukončil prvé kolo s Ricom a Iturraspem v kľúčovom štarte.

Tréner, ktorý zmiernil debut z Córdoby a dal kontinuitu, sa v tejto vymedzenia líšil, aby ponúkal Suséetovi väčší význam. V strede sezóny technik musel ľutovať veľa zranení. Najvýznamnejší Muniain, ktorý v septembri zlomil koleno a jeho príspevok bude v tejto sezóne minimálny. Okrem toho nešťastie je naplnený s De Marcos, ktorý súvisí skôr než fyzický problém, a bol k dispozícii len v 10 hrách (sedem lige a tri Europa League).

Partneri cieľa

Tím pre bodovanie je stále niečo ako Aritz Aduriz.San Sebastian má v tejto sezóne sedem gólov a je výdrže tímu, pretože takmer zdvojnásobuje svoje prenasledovanie. Raúl García a Williams zatvárajú zoznam ofenzívnej produkcie so štyrmi gólmi. Odtiaľ sa Athletic pohybuje vo veľmi zlom počte s cieľom Susaeta, Vesga, Etxeita a Muniain.

You may also like...