unibet-startpage

Anthony Martial z Manchesteru United sa môže dostať z ťažkostí

José Mourinho verí, že Anthony Martial sa môže objaviť v ťažkom čase v jeho osobnom živote, ktorý ovplyvnil začiatok Manchesterskej sezóny na začiatku sezóny.

Martial stratil svoje miesto v štartovnej XI. v minulej sezóne bol jedným z najlepších výkonných umelcov v klube. Manchester United je 600 €, ktorý je najdrahší v histórii – správa Čítať ďalej

V apríli sa ukázalo, že Martial sa rozišiel so svojou ženou a matka jeho dcéry. On potom skóroval ešte štyri krát pre United a hral všetky finále FA Cupu proti Crystal Palace.Ale Mourinho sa obával, že Martial bol stále ovplyvnený jeho rozptýlením v teréne, keď sa začala nová kampaň a temperamentom, ktorý stále dozrieva a potrebuje starostlivé riadenie.

Portugalci veria, že boj je zriedkavý talent, ale Zámerom je, aby hráč nepretržite pracoval na tom, aby ho vyvinul a dosiahol svoj maximálny potenciál.

Martial, 20, začal otvárať tri ligové zápasy, ale potom bol vyhodený trénerom za minulý mesiac 2-1 derby porážka proti Manchester City na Old Trafford.

V nedeľu Martial strelil gól v 1. až 1. remíze United v drese Stoke City po 67 minútach.To bol jeho prvý úder v jeho deviatom vystúpení a potom Mourinho povedal, že Martial “potreboval” gól. Manchester United: ako sa doteraz darí? | Jamie Jackson Prečítajte si viac

Bolo to jeho 17. miesto v klube v 57 hrách a teraz existuje optimizmus, že jeho forma bude opäť dosahovať výšky minulého roka. Akonáhle Martial dosiahne 25. súťažný cieľ pre klub United sa očakáva, že zaplatí Monako ďalších 10 miliónov eur (£ 8.8 m) na základe dohody o jeho prevode minulé leto. Francúz zaplatil počiatočnú sumu 36 miliónov libier v poplatku, ktorý mohol vzrásť až na 58 miliónov libier.Ďalšia suma vo výške 10 miliónov eur je splatná jeho bývalý klub, ak Martial hrá 25 krát pre Francúzsko; K dnešnému dňu predstavil 14-krát.

Ander Herrera, ktorý sa ako prvá voľba pre Mourinho etabloval, bol prvýkrát vybraný v Španielsku do 27 rokov. Záložník je v tíme Julena Lopeteguiho pre kvalifikácie Svetového pohára proti Taliansku a Albánsku, po vynútenom odstúpení Javi Martíneza. : „Dlho snívam o tom, že som veľmi hrdý na to, že som schopný reprezentovať svoju krajinu, vďaka všetkým za láskavé správy.“