unibet-startpage

Anglicko zahŕňa Liam Dawson vo svojom 15-mužskom mužstve pre World Twenty20

Anglicko vymenovalo Liama ​​Dawsona za nepovolanú vo svojom 15-mužskom mužstve pre budúci mesiac World Twenty20 v Indii, zatiaľ čo bývalá šarlatánska batsmanka Mahela Jayawardene bude súčasťou tréningového tímu na otvorenie 10 dní turnaja. Steven Finn, ktorý zmeškal obmedzené série proti Južnej Afrike v dôsledku bočného napätia, bol tiež zaradený do tímu Energybet spolu s Dawsonom. Avšak hlavný tréner Anglicka Trevor Bayliss prizná, že predtým hral Hampshireho hráča. “” Nie je to veľa, “povedal Bayliss, keď sa ho opýtal, ako veľmi vie o Dawsone. “V skutočnosti som ho nevidel hrať hru.Prišiel do praxe, keď sme boli v Spojených arabských emirátoch, a bol tam s Lions. “Kto urobí pre anglický tím sveta T20? | Vic Marks Prečítajte si viac

“Išiel som na jednu alebo dve svoje praktiky a videl ho v sieťach. Z bowlingového hľadiska sa trochu dostal na loptu a vyzerá to, že má niečo o Energybet ňom osobne. Dokonca sa môže aj netopier a je zrejme dobrý. ”

Dawson zaujal Lions vo svojej nedávnej sérii proti Pakistanu A a tento týždeň sa pripojí k turné po Južnej Afrike.25-ročný povedal, že bol prekvapený, keď ho národný výberový komisár James Whitaker informoval o jeho výzve.

“Povedal:” Dobre urobil v zime, “potom sa ma spýtal, či ‘Rezervoval všetky sviatky za mesiac marca, “povedal Dawson. “Našťastie som to neurobil, pretože mi povedal, že Energybet som v skupine Twenty20. Rozhodne som to neočakával. Je to sen, čo robíte všetko, čo trénuje, ako dieťa dúfa, že sa môže stať jeden deň. ”

Chris Woakes nebol zahrnutý, hoci Bayliss dodal, že bol” veľmi smolu ” “Keď sa Majstrovstvá sveta nachádzajú v Indii, rozhodli sme sa, že na tejto ceste vezmeme tri trúbky. Je sklamaný, ale tak to niekedy ide.Ak by to mohlo byť niekde inde na svete, mohol by byť možno jedným z tých šťastných.

“Ale som si istý, že bude aj naďalej tvrdo pracovať a je určite stále súčasťou našich plánov “Anglicko, ktoré bude kapitánom Eoina Morgana, začne svoj turnaj 16. marca proti Západným Indiam s Južnou Afrikou, Srí Lankou a rozhodujúcim kvalifikátorom, ktorý bude tvoriť zostávajúcu časť svojej skupiny.

Anglický tím pre svet T20 v Indii Eoin Morgan (Middlesex, capt), Moen Ali (Worcestershire), Sam Billings (Kent), Jos Buttler (Lancashire), Liam Dawson (Hampshire), Steven Finn (Middlesex ), Alex Hales (Nottinghamshire), Chris Jordan (Sussex), Adil Rashid (Yorkshire), Joe Root (Yorkshire), Jason Roy (Surrey), Ben Stokes (Durham), Reece Topley (Hampshire) David Willey (Yorkshire)