unibet-startpage

Anglicko bude “super konkurenčné” pod Wayne Bennettom, hovorí Cronk

Wayne Bennett z Anglicka urobí stranu schopnú vyhrať štyri národy prakticky cez noc, Cooper Cronk a Matt Gillett varovali svojich spoluhráčov z Kangaroo.

Bennett sa po prvýkrát postaví do Anglicka 29. októbra súboj proti Nového Zélandu v Huddersfielde a superkultúra bude mať dostatok motivácie po tom, čo bol prehliadnutý austrálsky trénerský koncert pre Mal Meninga. Sedemnásobný víťazný tréner Bennett bude mať ďalší zápas proti Škótsku v Coventry o týždeň neskôr, aby jemne naladiť jeho stranu predtým, než Austrália ako hlavný tréner po prvýkrát na olympijskom štadióne v Londýne 13. novembra.Stevie Ward dúfa, že menej je viac po prekvapení Anglicka volanie pred Čtyři národy Prečítajte si viac

Anglicko nikdy nezískalo turnaj Four Nations, ani jeho predchodca Tri Nations.Ale doma pod Bennettom, 2016 tvaruje ako pravdepodobne ich najlepšiu šancu. “Jedna vec, ktorú Wayne Bennett robí so všetkými futbalovými tímami, ktoré trénuje, je to, že vás robí hrať pre svojich spoluhráčov,” povedal Cronk AAP.

“Robí, aby ste tvrdo pracovali a nenechali svojich spoluhráčov dole.

” Keď máte takýto typ podkultúry,

“Super konkurenčné” sú pravdepodobne tie slová, ktoré vám prídu na myseľ, keď si myslíte, že Wayne Bennett trénuje tímy a som si istý, že Anglicko sa nebude líšiť. “

Bennett otočil Broncos zápasil s veľkými finalistami v jednej sezóne po svojom návrate do Brisbane v minulom roku.

Star Broncos back-rower Gillett vie lepšie ako väčšina, čo Bennett dokáže.

dobrá v Broncs, pokiaľ ide o to, aby sa veci rýchlo obracali skrz jednoduchosť, “povedal Gillett.” Posadil sa so všetkými hráčmi na Broncos a predpokladám, že urobí to isté s Anglickom, sedí každý z zobrať ich dole a rozprávať o tom, čo chce, aby si ich kúpili.

“Ak všetci kúpia to, čo má povedať a smer, ktorým chce ísť, idú dlhú cestu a budú skutočné ohrozenie. “

V hrách ako Sam Burgess, James Graham a Gareth Widdop má Bennett niekoľko tvrdých hráčov NRL, aby sa naklonili. ktorí sa môžu kvalifikovať do Anglicka cez svojich starých rodičov, aby zmenili lojalitu.

To bude potvrdené, alebo inak neskôr budúci týždeň, keď je anglický tím Gillett je presvedčený, že Anglicko bude ťažké poraziť. “Tím, ktorý si Wayne zvolí, bude konkurencieschopný a bude sa ubezpečiť, že robia všetky drobné veci.

, všetky ťažké hry správne, ktoré, ak máte plný tím, že sú veľmi ťažké zastaviť, “povedal Gillett.