unibet-startpage

Anglickí noví lídri inšpirovajú Sportingbet skutočnú dôveru pre štyri národy

Cudzí spôsob, ako sa pred troma rokmi porazil na Novom Zélande v semi-finále Svetového pohára 20-18, sa teraz cíti užší ako vtedy.To odpoledne, Anglicko bolo pár sekúnd od finále pred pokusom od Shaun Johnson popieral im prvý vzhľad tam takmer dve desiatky rokov. “” Pamätám si to dobre, “hovorí Burgess. “Máte šancu s Anglicko, je dosť zvláštne a je to apostas Sportingbet pravdepodobne jedna z najväčších testových zápasov, s ktorými som bola súčasťou – ale to, že sme to stratili, ako sme to urobili, bolo veľa zmiešaných emócií.”

poslednú hru v triede v Anglickej rugbyovej lige v nadväznosti na nešťastnú situáciu v rugbyovej súťaži, ktorá sa však v sobotu zmení vtedy, keď bude kapitánom boku vo svojom otvorenom prípravku proti Nového Zélandu.Rugby League Four Nations: sprievodca družstvom Čítajte viac < V minulých rokoch sa podobné turnaje týkali názvov superhviezd v tímoch Kangaroo a Kiwi, ale tento rok sa pozornosť dostala na Burgessa a Bennetta, z ktorých obidve očakávajú, že budú viesť Anglicko do dvoch najväčších svetových [Najmä Burgess má pravdepodobne niečo dokázať po svojom vpáde do únie. Pripúšťa, že je šťastný, že sa vráti do ligy pre Anglicko. “Realita situácie a môj čas v rugbyovom zväzku nie je v skutočnosti také zlá,” hovorí Burgess. “Spôsob, akým sa to odohralo v médiách, bolo trochu senzationalised. To sa však teraz deje. Som nadšený, že sa Sportingbet vrátim a reprezentujem svoju krajinu v rugbyovej lige – hra, ktorú som vyrastal. ”

S Bennettom zodpovedným Anglicko má v tomto roku realistickú šancu na slávu. Najúspešnejším trénerom v histórii športu prevláda kontrola s mnohými veriacimi, že 66-ročný muž môže byť mužom, ktorý nakoniec povzbudzuje národnú stranu, aby vyrábalo.Tí, ktorí ho poznajú najlepšie, uznávajú, že je to impozantný prevrat. “Myslím, že budú veľmi silní, veľmi ťažká strana, predovšetkým s tým, že Wayne prevezme,” hovorí Greg, Inglis. “Dostal toho extra 1% zo svojich tímov a som si istý, že to prinesie do Anglicka.” Jeho tréner Mal Meninga s ním súhlasí: “S Wayneom na kormidle sú nebezpečné.” Mal Meninga a Wayne Bennett: najlepšie z nepriateľov určených na prehliadku štyroch národov John Davidson Prečítajte si viac

Bennettova skúsenosť bude nepochybne rozhodujúca, ale talent, ktorý má k dispozícii – to je potenciálne najviac talentovaný tím Anglicka v generácii – robí úspech o to viac.

Najlepšie svetové dva – Nový Zéland a Austrália – prichádzajú s bodmi, ktoré dokazujú svoju vlastnú.V posledných piatich testoch – z ktorých tri sa odohrali proti Anglicku, dva proti Austrálii – vyhrali iba raz, víťazstvo 9-2 proti Anglicku. Medzitým ich rekord v Anglicku za posledné desaťročie je slabý, s posledným turnajovým víťazstvom na britskej pôde v roku 2005 Tri-Nations.

Táto forma, podľa Kiwis ‘half-back Thomas Leuluai, musí nezmení. “Dlho sme tu dlho nepracovali dobre,” hovorí. “Je to niečo, na čo sme sa rozhnevali, že sem prichádzame a nehráme dobre.Je to viac ako 10 rokov odkedy sme tu niečo vyhrali, odvtedy sme nevytvorili tento formulár a to je niečo, čo potrebujeme zmeniť. “Škótska skupina je pravdepodobne taká silná, ako kedy bola, ale s zmes plných a čiastočných hráčov, ich očakávania sú oveľa temperovanejšie ako vedúci trio, keďže sa snažia vybudovať na budúci rok majstrovstiev sveta.

“Úspech by sme robili čo najlepšie, každá hra a prichádza s našimi hlavami držanými na vysokej úrovni a uvedením škótskej rugbyovej ligy na mapu, “hovorí škótske krídlo Dave Scott. To znamená, že tri roky po príchode tak zúfalo blízko k dosiahnutiu sveta Finále pohára, Anglicko je možno lepšie umiestnené ako kedykoľvek predtým, aby narazilo na status quo na vrchole medzinárodnej rugbyovej ligy. Celkom to, čo víťazstvo v Anfielde v nasledujúcom mesiaci urobilo pre profil športu v tejto krajine, je niekto ale hlboko by to znamenalo dokázať, že zdvihnutie Svetového pohára v budúcom roku nie je tak ďaleko ako to bolo kedysi – predovšetkým s Burgessom, Bennettom a spol.

more info