unibet-startpage

Andre Gray z Burnleyho je majstrovským hráčom roka

Burnley Andre Gray bol v nedeľu večer menovaný šampiónom roka na futbalových ligách v Manchestri.

24-ročná, Claretsová, 24 gólov spojených v tejto sezóne pre Brentford a jeho súčasný klub, aby sa dostali do popredia Burnleyho titulu. Gray bol menovaný na krátkom výbere spolu s Fulhamom Rossom McCormackom a jeho bývalým tímovým kolegom Alanom Judgeom za cenu, o ktorej sa volilo ostatných šampiónov manažérov.Aston Villa fanúšikovia nad Joleon Lescott je “odpustenie a reliéf” komentár Prečítajte si viac

“Bola to česť dostať nominovaných; vyhrať cenu je taktiež skvelá, “povedal Gray. Pred dvoma rokmi striker hrával s Lutonom non-ligový futbal, ale získal podobný nárast ako ostatné bývalé non-ligové hviezdy ako je Jamie Vardy z Premier League, Charlie Austin a Danny Ings. A to boli kariérne dráhy Austin a Ings, bývalí útočníci Burnleyho, predovšetkým ho presvedčili, aby sa minulý rok presťahoval do Turf Moor.

p>

“To bol veľký dôvod, prečo som sa pripojil k Burnley.Pozeráte sa na ľudí, akými sú Charlie Austin a Danny Ings a čo robia, “dodal Gray. “Aby sme zistili, čo Jamie Vardy urobil, je to masívna inšpirácia a ukazuje, že niečo je možné.” Gillinghamov Bradley Dack vyhral ligový gong a Oxfordský Kemar Roofe získal ocenenie League Two, zatiaľ čo Leedsov Lewis Cook bol menovaný mladým hráčom roka, ktorý nasledoval ako víťaz v roku 2015, Dele Alli, rovnako ako Gareth Bale a Nathaniel Clyne, ktorí vyhrali toto ocenenie. “Ľudia, ktorí vyhrali predtým, boli vynikajúci a odišiel mať fantastickú kariéru, “povedal Cook. “Dele sa letí do roka a chcem sa pokúsiť to replikovať.”

Gray, Dack, Roofe a Judge boli všetci menovaní v tímy sezóny spolu s Adam Smithom v Northamptone, Brutnom Brightonom, Middlesbrough pár, Daniel Ayala a George Friend, Wigan je Craig Morgan, Burnley je Joey Barton a Swindon je Nicky Ajose. Cena Sir Sir Finney, ktorý odráža vynikajúcu kariéru v celej divízie, bol daný bývalý Bolton a Preston útočník Kevin Davies, ktorý vystupoval ako viac ako 800 vystúpení v 22 ročných obdobiach.

“Som veľmi hrdý.Je pekné, aby bola futbalová liga uznaná za to, čo som dosiahol za tých 22 rokov, “povedal. “Začalo to vo futbale a skončilo tam s Prestonom. Tým, že som sir Tom Finney a ukončil svoju kariéru v Prestone, je to vhodné. “