Aká vec. Aký tím. Čo svet

Čo budeš robiť tento víkend? Fiver by mohol uvažovať o veľkých nepochopiteľných koncepciách, ktoré odvtedy začali trpieť ľudstvom, jemne premýšľali o ľudskej kondícii nad príjemnou fľašou niečoho ovocného a niektorého umeleckého umeleckého jedla. Iní ľudia hovoria, že “kričali na okoloidúcich od lavice, praskali z plastovej fľaše cínu a vyberali kúsky chrupaviek z hamburgerov kúpených z dodávky”, ale je to všetko o vnímaní. Mysli pozitívne. Buďte ambiciózni. Šaty na prácu, ktorú chcete, nie prácu, ktorú máte. Fiver je pozitívny. Pri pohľade nahor. Pohybujeme sa.

Koniec koncov máme model pre “predtým zbytočné no-hopery, o ktorých si myslia, že väčšinou smerujú len jedným smerom, potom dosiahnu dramatický obrat čiastočne vďaka niektorým pozitívnym postojom.”Pre Leicester, vedený pozitívnym mužom pozitívneho muža Claudia Ranieriho, môže tento víkend vyhrávať ligu. Mesto Leicester! Ktorého predchádzajúci najväčší triumf vyhral ligový pohár aj napriek neschopnosti Steve Claridge nájsť pár ponožiek, ktoré by zostali hore. Ktorého manažér je tak úžasne rozkošný, že Fiver skúmal možnosť prijať ho ako nášho otca, aj keď by sme tu mohli mať trochu konkurencie. Ktorého príbeh stále dokáže zostať celkom citlivý a rozmazaný napriek tomu, že má niekoľko absolútne kolosálnych flautov v ich družstve, a nie len obhajovať, ale povzbudzovať Kasabian. Ak Claudioho chlapci porazia v nedeľu Manchester United, čo nie je práve tá najviac bizarná vyhliadka na svete, potom to bude ich. Všetko ich. Aká vec. Aký tím.Aký svet. Dokonca aj oni by mohli stále tancovať na uliciach, ak by Tottenhamova hra proti Chelsea v pondelok večer išla svojou cestou. Hanba pre Spurs, ale budú mať útechu dňa St Arsenalingham, po prvýkrát za 21 rokov, kedy by mohli skončiť nad lotom z cesty, ktorí strávili posledné dve desaťročia strašne samoľúbivými, aby sa vyrovnali s ich súpermi, ale mali nakoniec boli spotrebované svojou vlastnou tvrdohlavosťou, nečinnosťou a nadšením, klesajúc na úroveň relatívnej priemernosti, ktorá sa stala nevyhnutnou súčasťou tohto dňa. Ale aspoň Arsène Wenger to urobil všetko v jeho kroku.Pred začiatkom zápasu proti Norwichovi, bývalý profesor, ktorý v súčasnosti vyzerá ako starý učiteľ, ktorý všetci pozorne sleduje a hovorí, že mal odísť pred niekoľkými rokmi, bol požiadaný, prečo sa jeho tím chystá v ďalšej sezóne ako ostatní pred ním. “Prehrali sme majstrovstvá doma proti nižším tímom,” zabručal, deň predtým, ako zahral doma proti jednému z nižších tímov. “Máme najlepší rekord proti špičkovým klubom – ale hrali sme doma vo veľmi ťažkom prostredí. Musíme si uvedomiť, že nie sme doma, sme víťazmi majstrovstiev (čo v skutočnosti nie je pravda, ale to sú len detaily). Doma sme proti menším tímom stratili ligu. Tento klub má osobitné hodnoty a jeden, ktorý som za tie roky zažil, je držať sa spolu a podporovať tím.Bez toho nie je žiadny úspech. “

Niektorí by mohli povedať, že čiastočne obviňujú fanúšikov za neúspech tímu, keď ste ani nemali útechu s porážkou Tottenhamu, a predtým, než skupina týchto fanúšikovia sú proti vám proti protestom, je to docela mosadzné ťah. Iní by mohli povedať, že je to úplne zamračený a dokonalý príklad toho, že “nič nevidím tu, robíme dobre, to nie je naša chyba” postoj, ktorý videl, že Arsenal stagnuje, až dosiahne miesto, v ktorom sa nachádzajú. “Viem, že kritici dobre majú a majú menšie postavy, ako má tento tím,” uviedol Wenger a nezaujímavým spôsobom odkazoval na niektorého bývalého editora tabloidov, ktorý sa teší na to, že sa na Arsenalu háda na internete. Niektorí by mohli povedať, že hovoriť, že vaši hráči sú nad úrovňou Piers Morgan, je samotná definícia zločinu slabou chválou.Ale predpokladáme, že to nie je Fiverovo podnikanie.

Takže čo budeš robiť tento víkend Arsene? Dohliada na váš tím na 21-ročný nízky bod a povzbudzuje hnev fanúšikov, ktorých hnev na prvom mieste potrebuje trochu povzbudzujúci? Cool.QUOTE OF DAY Facebook Twitter Pinterest Oh Pards. Fotografia: Jason Dawson / REX / Shutterstock

“Pardew je veľmi šikovný v tréningu, ale je príliš horúci v zápase, takže dokonca zabúda, koľko náhradníkov zostalo. Povedal mi, aby som sa zahrial, potom sme použili všetkých troch náhradníkov, a tak som sedel opäť na lavičke. O päť minút neskôr mi povedal, aby som sa znova zahrial, a povedal som mu, že niet náhradných.Práve povedal: “Oh, sorry” – (čoskoro byť ex-) Zápas Crystal Palace Lee Chung-yong nie je žiadny-veľmi-ohromený manažérom Crystal Palace Alan Pardew.FIVER LETTERS

“Re: Mark Clattenburg, ktorý “hovorí o tom, aké hry robíte textom” (včerajšie bity a bobky); Počul som, že som si vybral predstavenie, ale to všetko posunulo na inú úroveň. “- Billy Mac.” Včerajšia skladba Fivera o obhajobe Bobbyho M o jeho rekord v Evertone počas minulého roka mi pripomína z jedného z mojich najobľúbenejších slov, “nemôžeš leštiť turd, ale môžeš si to zahrať do trblietku” – Killian Barrins. Je pravdepodobné, že ak čítate tento čajový futbalový e-mail, ty si takmer určite jediný.Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť priateľstvo alebo lásku, zaregistrujte sa tu, aby ste si prezreli profily takého druhu erudovaného, ​​spoločenského a priateľského ľudu, ktorý by zvyčajne nesníval o tom, že by s vami ísť von.A nezabudnite, že to nie je odmietnutie, ktoré vás zabije, je to nádej. Bývanie a bábky Riyad Mahrez tvrdí, že si neuvedomuje celosvetové zameranie na Leicester City. “Aj keď máme pocit, že sa niečo deje v Anglicku, ale žijeme trochu v našej bubline,” povedal vpred. “To sú dni zázraku a divu, toto je diaľkový hovor…” dodal. Adam Lallana je presvedčený, že Liverpool môže v druhej etape svojho Semifinále Europa League v Anfielde. “Bude to úplne iná hra,” povedal presne. Bournemouth manažér Eddie Howe sa pokúsil oddeliť od špekulácií, ktoré ho spájajú s pravdepodobne čakaným Evertonovým koncertom. “Milujem to tu a som odhodlaný na túto prácu,” vyslovil nadšenie. Lídr únie Len McCluskey obvinil Jack Straw z neúspešných obetí v Hillsborough. Odvolanie Michela Platiniho proti šiestim rok futbalový zákaz začal na rozhodcovskom súde pre šport. “Dnes sme na začiatku hry, nová hra, vo finále,” povedal a rozťahoval už tenkú analógovú cestu po zlomovom bode. Harry Redknapp sa pripojil k Central Coast Mariners ako futbalový konzultant.

David Silva je mimo Manchester City na návšteve v Realu Madrid s trýznivým skokom.STILL CHCETE VIAC?Facebook Twitter Pinterest Nie je to kovový klobúk, ale je to obrázok Barneyho v prilbe. Takže, dosť blízko. Fotografia: Frank Baron pre opatrovníka Paolo Bandini rozpráva s mužmi, ktorí najlepšie poznajú Claudia Ranieriho: jeho bývalých hráčov. To je skôr skvelý výsledok. A Louise Taylor napísala príbeh o dvoch Dannys – Drinkwater a Simpson. Desiatky vecí, ktoré by sa mali v tomto víkende pozerať v Premier League? Desať vecí, ktoré sa majú v Premier League zaoberať tento víkend!

Skrytý klenot toto: Rob Smyth na Zlatý gól Marka Robinsa pre Norwich City proti Chelsea v roku 1992.

na začiatku pozoruhodného postupu na majstrovstvá.Jacob Steinberg dostane ten chudobný. Fabio Borini sa porovnáva s Thomasom Müllerom: áno, to je vec.

Otestujte svoje vedomosti o týždni, ktorý bol s naším športovým kvízom v týždni

Oh, a ak je to tvoja vec…môžeš sledovať Big Website na Big Social FaceSpace. VIDITE VÁŠ VEĽKÁ

You may also like...